Produkty Lador

Rodzaje profesjonalnych kosmetyków Lador

Marka cieszy się popularnością ze względu na wyjątkowe połączenie atrakcyjnej ceny i wysokiej skuteczności w szerokim zakresie pielęgnacji włosów i skóry głowy.

W gamie produktów Lador łatwo znaleźć optymalną kombinację produktów pielęgnacyjnych dla wszystkich rodzajów włosów.

  • Lador oferuje ogromną gamę produktów do włosów zniszczonych. I nie jest to tylko standardowy zestaw szampon + odżywka + maska; w ofercie marki znajdziemy odbudowujące serum, wypełniacze, a nawet klej do uszczelniania rozdwojonych końcówek.
  • Produkty tej firmy są bardzo skuteczne w walce z wypadaniem włosów. Dużo pozytywnych opinii zbierają na przykład produkty z linii Dermatical Hair-Loss oraz Lador Lador Szampon Pure Henna Shampoo.
  • Marka oferuje także produkty pielęgnacyjne do włosów farbowanych, szampony bez siarczanów, produkty dla zdrowia skóry głowy, kosmetyki termoochronne.

Jak wybrać odpowiednie kosmetyki Lador

Wśród różnorodności produktów Lador można wybrać zarówno produkty uniwersalne, które będą miały znaczenie w pielęgnacji każdego rodzaju włosów, jak i wysoko wyspecjalizowane, przeznaczone do rozwiązywania konkretnych problemów, takich jak leczenie wypadania włosów czy odbudowa zniszczonej struktury.

Przykładem produktu uniwersalnego jest Lador Wonder Hair Oil, czyli profesjonalny olejek o właściwościach nawilżających, odżywczych, wygładzających i ochronnych.

Największą popularnością wśród właścicielek włosów suchych i zniszczonych cieszą się produkty z linii Lador Moisture Balancing – odżywka do włosów i szampon bez silikonów, który nasyca włosy bez ich obciążania, nawilża je i przywraca im elastyczność.

Lador jest ekspertem w pielęgnacji włosów zniszczonych, oferując unikalną linię produktów zdolnych zapewnić natychmiastowe rezultaty. Do odbudowujących bestsellerów Lador należy Perfect Hair Filler, który wypełnia i wygładza porowate i rozdwojone pasma oraz Lador maska Hydro LPP Treatment, oparta na kompleksie aminokwasów, kolagenie i odżywczych olejkach, która pozostawia zniszczone, suche włosy gładkie i pięknie błyszczące.

Dlaczego warto kupić Lador w hurcie w sklepie internetowym Lotana

Na stronie internetowej Lotana możesz kupić oryginalne kosmetyki Lador w hurtowni w Polsce, wybierając spośród szerokiej gamy produktów do różnych rodzajów włosów i różnych kwestii estetycznych (od codziennej pielęgnacji, po leczenie wypadania włosów i odbudowę mocno zniszczonych pasm).

W asortymencie dostępne są produkty w różnych wariantach objętościowych, w tym w wersji mini, dzięki czemu można łatwo i korzystnie zapoznać się ze wszystkimi najlepszymi produktami tej marki.

Zamawiając Lador hurtowni Lotana, nie będziesz musiał martwić się o długi czas oczekiwania: po złożeniu zamówienia online, trafi ono prosto do firmy kurierskiej i w ciągu dwóch dni możesz otrzymać je w swoim mieście w Polsce.

Lotana to dystrybutor kosmetyków profesjonalnych, z którym możesz mieć pewność 100% oryginalności każdego produktu.

Często zadawane pytania

Jak stosować Lador do włosów?

Sposób stosowania zależy od konkretnego produktu. Zawsze należy uważnie czytać zalecenia producenta i stosować się do nich, aby każdy produkt Lador zapewniał maksymalną skuteczność w pielęgnacji włosów. 

Jak sprawdzić, czy Lador jest oryginalny?

Lador to poszukiwana marka kosmetyków, dlatego na rynku często pojawiają się jej podróbki. Niestety, podróbki są czasami niemożliwe do odróżnienia wizualnie. Najlepszym sposobem na uniknięcie ryzyka jest kupowanie kosmetyków od zaufanego dystrybutora, który zapewnia wszystkie niezbędne dokumenty dotyczące towaru.