Lotana to jeden z największych dostawców profesjonalnych kosmetyków. Istniejemy na rynku od 2014 roku i od prawie 10 lat z przyjemnością zapewniamy profesjonalistom z branży możliwość współpracy z najlepszymi markami kosmetycznymi.

Zaufało nam ponad 1000 międzynarodowych firm, a teraz Lotana jest również hurtowym dostawcą w Gdyni!

Gdzie kupić koreańskie kosmetyki hurtowo w Gdyni?

Cieszymy się, że rozpoczynamy naszą pracę w Gdyni, ponieważ oznacza to, że teraz profesjonalistom z branży kosmetycznej będzie znacznie łatwiej kupować tam produkty, których potrzebują! Lotana jest gotowa zostać dystrybutorem kosmetyków koreańskich.

Dzięki współpracy z hurtowniami kosmetyków online, sklepami kosmetycznymi, klinikami urody, salonami kosmetycznymi i prywatnymi kosmetyczkami oferujemy wyłącznie produkty wysokiej jakości.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz hurtowe ceny kosmetyków najlepszych marek w branży: Daeng Gi Meo Ri, Dr.Jart+, Gaston, Lador, Laneige, Masil, Medi-Peel, Missha. Wszystkie produkty są oryginalne, co potwierdzają międzynarodowe certyfikaty. Stając się naszymi partnerami, zawsze otrzymujesz możliwość pracy z najlepszymi koreańskimi kosmetykami i stale otrzymujesz najnowsze produkty.

Korzystne warunki dla małych i dużych hurtowni

Lotana dostarcza koreańskie kosmetyki od producenta od 2014 roku i możemy śmiało powiedzieć, że kupowanie kosmetyków hurtowo jest najlepszym rozwiązaniem dla korzystnych transakcji.

Jeśli posiadasz sklep kosmetyczny w Gdyni, jesteśmy gotowi przyjść Ci z pomocą i zapewnić najlepsze ceny hurtowe kosmetyków. Ten sposób zakupu produktu daje możliwość wyboru pożądanej ilości towaru w atrakcyjnej cenie.

Mamy przyjemność zaproponować Państwu współpracę. Z nami otrzymasz pełne wsparcie informacyjne, a także szkolenia z zakresu produktów markowych. Ponadto Lotana daje możliwość zamawiania kosmetyków zarówno w małych, jak i dużych ilościach na korzystnych warunkach.

Dlaczego warto kupować kosmetyki hurtowo w Gdyni w sklepie internetowym Lotana?

Hurtownia kosmetyków Gdynia to dla naszej firmy priorytet. Stworzyliśmy maksymalnie korzystne warunki dla naszych partnerów i oferujemy nie tylko ceny hurtowe, ale także program partnerski. Dlatego wybierając nas na swojego dystrybutora, zyskasz jeszcze więcej korzyści z hurtowych zakupów kosmetyków.

Lotana działa szybko, aby dostarczyć Ci produkt tak szybko, jak to możliwe po złożeniu zamówienia: wszystkie nasze produkty są w magazynie, więc otrzymasz kosmetyki, które chcesz w ciągu 1-2 dni.

Nieustannie staramy się być na bieżąco z trendami w branży i nie przestajemy się rozwijać. Nasza firma aktywnie się rozwija i uczy nowych rzeczy. Stając się partnerem Lotana, nie tylko uzyskasz dostęp do najlepszych kosmetyków, ale także będziesz mógł uczestniczyć w różnych webinariach z ekspertami z branży. Czekamy na Twoje zamówienie i gwarantujemy najwyższy poziom obsługi! Już teraz wejdź na stronę Lotana i wybierz swoje ulubione produkty!