Kosmetyki Koreańskie: Kosmeceutyki:
Pon. - Pt. 9:00 - 18:00
  • Pomoc marketingowa Pomoc marketingowa
  • Szkolenie Szkolenie
  • Korzystne warunki współpracy Korzystne warunki współpracy
  • Ekskluzywne marki Ekskluzywne marki

Recenzje

Vita pro - sieć sklepów z kosmetykami i akcesoriami
5/5

“Współpracujemy z Lotana od roku i nie mamy żadnych uwag. Macie duży wybór towarów, zawsze szybkie i dokładne doradztwo ze strony menadżerów. Bardzo dużą zaletą jest szybka i darmowa dostawa.

Ważne jest dla nas, że współpraca przynosi efekty, a z Lotana dokładnie tak jest!”

France up - profesjonalne kosmeceutyki
5/5

“Pracując z Lotana, podoba nam się lojalność i podejście do partnerów. Macie wiodące marki, które wpisują się w koncepcję naszego salonu, mają skuteczne formuły i dają gwarantowane rezultaty – RejudiCare, Allies of Skin, PSA i inne.

Jesteśmy pod wrażeniem Waszego podejścia do pracy! Stale organizujecie szkolenia, pomagacie się rozwijać, uczycie partnerów, aby dokładnie rozumieli produkty. Do tego menedżerowie zawsze jadą na spotkania, szybko odpowiadają i błyskawicznie wysyłają zamówienia.

Jesteśmy zadowoleni z naszej pracy i chętnie polecamy Was Naszym kolegom!”

Royal room - profesjonalny sklep kosmetyczny
5/5

“Jeśli opisać współpracę z Lotana w dwóch słowach, to możmy nazwać: komfort i pewność. Współpracujemy z Państwem od prawie trzech lat i w tym czasie nigdy nie zdarzyły się sytuacje, w których dostawa towaru była opóźniona lub zakłócona. Dla mnie jako właściciela sklepu bardzo ważne jest, aby każda praca, czy to z dostawcą, czy z zespołem, była wykonana w terminie, bo od tego zależy wynik biznesu. Współpraca z Lotana jest łatwa i przyjemna! Macie świetny zespół i bardzo lojalne kierownictwo!”

Filtr shop – salon kosmetyków profesjonalnych, Julia
5/5

“Podróż do założenia sklepu Filtr rozpoczęła się od Lotana, od tego czasu jesteście naszymi najukochańszymi partnerami! Bo macie błyskawiczną obsługę, szybkie rozwiązywanie problemów, dbałość o klientów i równe traktowanie wszystkich, niezależnie od tego, kto składa zamówienie na jaką kwotę. I to nie może nie cieszyć! Wspieraсie swoich klientów, pomagacie im się rozwijać, stale prowadzacie seminaria szkoleniowe i webinary z ekspertami. To ułatwia nam pracę i jest bardzo ważne dla nas jako partnerów. Pamiętam, że był taki moment, kiedy liczba klientów i zapytań o kosmetyki zaczęła gwałtownie rosnąć, ale nie mogliśmy od razu zapłacić dostawcom całej kwoty za zamówienie. I byliście pierwszą firmą, która pozytywnie odpowiedziała na naszą propozycję hurtowego zamówienia towaru na raty. Ten poziom zaufania, zrozumienia i uwagi dla klienta z Waszej strony jest bezcenny! Chciałabym również zwrócić uwagę na pracę zespołu Lotana, który tworzy perfekcyjną obsługę. Uprzejma komunikacja, szybka reakcja, dbałość o szczegóły, troska o klienta – patrząc na to rozumiesz, dlaczego odnosisz sukcesy i dlaczego jest chęć z Wami współpracować”.

"Vivacosmetics" - sieć sklepów z kosmetykami pielęgnacyjnymi
5/5

“Z Lotaną współpracujemy od ponad roku. Najcenniejszą rzeczą w naszej pracy jest orientacja na klienta. Zawsze jesteście gotowi do spotkania w różnych sprawach, zwracacie uwagę na klientów, grzecznie i poprawnie się komunikujecie.

Ważne jest dla nas, aby na półkach naszych sklepów znalazły się ciekawe, popularne marki kosmetyków pielęgnacyjnych i abyśmy mieli pewność, że w razie potrzeby ich produkty można szybko zamówić i uzupełnić. Z Lotaną zawsze jest to możliwe!

Współpraca z Państwem to czysta przyjemność i za każdym razem, gdy mamy okazję, chętnie polecamy Państwa firmę!”

Sisters Skin
5/5

«Lotana to pierwsza firma, która otworzyła przed nami profesjonalne marki do twarzy, dzięki czemu nasz asortyment został uzupełniony o skuteczne kosmetyki, które pomogły wielu klientom. A także cenna jest wiara firmy w nas jako partnera, który potrafi profesjonalnie wyselekcjonować kosmeceutyki o wysokim procencie aktywów.

Współpraca z Państwem jest obustronnie udana. Sprowadzacie marki, które podnoszą poziom naszego sklepu z kosmetykami profesjonalnymi, prowadzicie regularne szkolenia, audycje z ambasadorami marek, odpowiadacie na pytania i wspieracie kontentem zdjęciowym».

Podziel się swoimi doświadczeniami z Lotana!
q
preloader