Marka RejudiCare urzeczywistnia zaawansowane osiągnięcia naukowe w liniach produktowych ukierunkowanych na rozwiązywanie szerokiego zakresu problemów estetycznych i dermatologicznych.

System pielęgnacyjny RejudiCare jest ucieleśnieniem synergii linii, produktów i komponentów, które wzajemnie się wzmacniają i pozwalają klientom uzyskać nowe doświadczenie w pielęgnacji skóry – połączenie komfortu i prostoty z wysoką skutecznością.

Produkty RejudiCare

Rodzaje kosmetyków profesjonalnych Rejudicare

RejudiCare Synergy to marka kosmetyków profesjonalnych stworzona przez renomowaną firmę farmaceutyczną w Kanadzie. Jej kluczowym wyróżnikiem jest to, że każdy produkt oraz gamy jako całość zostały stworzone w oparciu o zasadę synergii. Oznacza to, że każdy krem czy serum jest częścią jednego systemu pielęgnacyjnego i został stworzony w taki sposób, aby zwiększyć skuteczność innych produktów. W ten sposób schematy pielęgnacyjne RejudiCare Synergy wykazują niesamowite rezultaty, ponieważ nad problemem pracuje skoordynowany “zespół” profesjonalnych produktów kosmetycznych.

Marka RejudiCare Synergy ma już fanów na całym świecie, dlatego podjęcie decyzji o dodaniu tego kosmetyku do swojego asortymentu i zakup hurtowni RejudiCare w Polsce będzie pewnym krokiem w kierunku rozwoju Twojego biznesu i poszerzenia grupy docelowej.

Jeśli chodzi o rodzaje i konkretne produkty od Rejudicare, to chcielibyśmy zaznaczyć, że wszystkie produkty można względnie podzielić na następujące grupy:

  • produkty oczyszczające;
  • nawilżające;
  • tonizujące;
  • rozjaśniające;
  • Serum – jako bestseller wszech czasów marki.

Chcielibyśmy również zwrócić uwagę na topowe produkty marki:

RejudiCare Pore Solution Facial Toner (tonik do twarzy)

RejudiCare Serum do twarzy 2CRM Sal

RejudiCare Krem do twarzy Aquaprime

RejudiCare Krem do twarzy z retinolem Retinol SRX 0,35%.

RejudiCare Odmładzający krem 3C z witaminą C

Formuły stosowane w każdym produkcie RejudiCare zostały opracowane z wykorzystaniem technologii, które zdobyły wiele nagród i pozytywnych recenzji ekspertów z branży kosmeceutycznej. Jeśli więc nadal zastanawiasz się nad zamówieniem lub nie, w naszym doświadczeniu dystrybutora kosmetyków profesjonalnych możemy powiedzieć, że ta marka ani razu nie zawiodła oczekiwań.

Dlaczego warto kupić Rejudicare w ilościach hurtowych w sklepie internetowym Lotana

Wybierając naszą firmę jako swojego partnera, otrzymasz nie tylko wysokiej jakości usługę dostawy, ale także ekskluzywną wiedzę o produktach, doświadczenie w sprzedaży i pomoc w tworzeniu strategii marketingowych. Współpraca z nami i zakup hurtowy produktów kosmetycznych RejudiCare w Polsce będzie ważnym krokiem w kierunku rozwoju Twojej firmy i zwiększenia zysków.

Wypełnij formularz, aby omówić dalsze szczegóły naszej współpracy, w tym warunki, zasady i ceny. Chętnie odpowiemy na pytania i podzielimy się doświadczeniami.

Często zadawane pytania

Gdzie powstaje RejudiCare?

RejudiCare jest firmą kanadyjską. Wszystkie jej zakłady produkcyjne oraz własne laboratoria znajdują się również w tym kraju.

Do jakiej klasy należą kosmetyki RejudiCare?

Marka produkuje kosmetyki do profesjonalnej pielęgnacji. W przypadku stosowania domowego zaleca się konsultację z kosmetyczką w celu prawidłowego doboru schematu pielęgnacji do potrzeb.