Pomimo dość dużej ilości dystrybutorów kosmetyków koreańskich na polskim rynku, wybór firmy-dostawcy do długoterminowej współpracy może być trudny. Warunki zamówienia, asortyment, terminy dostaw, ceny hurtowe kosmetyków, doświadczenie i renoma dystrybutora – trzeba przeanalizować i wziąć pod uwagę wiele czynników, aby wybrać naprawdę rzetelnego partnera dla swojego biznesu.

Jeśli szukasz hurtowni kosmetyków marek południowokoreańskich w Krakowie, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Teraz na stronie Lotana zawsze możesz zamówić oryginalne i wysokiej jakości koreańskie kosmetyki z szybką dostawą do Krakowa!

Gdzie kupić koreańskie kosmetyki w ilościach hurtowych w Krakowie

Lotana działa na polskim rynku od 2022 roku, natomiast na Ukrainie firma ma bogate i udane doświadczenie od 2014 roku. Teraz nasi klienci w Polsce mają dostęp do kosmetyków takich popularnych i lubianych marek koreańskich, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród europejskich konsumentów: Laneige, Missha, Gaston, Daeng Gi Meo Ri, Lador oraz Dr Jart.

Ze względu na to, że magazyn Lotana znajduje się w Polsce, od momentu zamówienia produktów na stronie internetowej do ich odbioru w dowolnym mieście mijają średnio zaledwie 2-3 dni. Dostawa realizowana jest przez niezawodną firmę logistyczną InPost.

Lotana to hurtownia kosmetyczna w Krakowie, współpracując z którą można uzupełniać swój asortyment zawsze o terminach i zamawiać produkty wygodnie i bez stresu.

Korzystne warunki dla małej i dużej hurtowni

Niezależnie od wielkości firmy i obrotów, kosmetyczna hurtownia internetowa Lotana będzie w stanie zaoferować Ci atrakcyjne warunki zamawiania produktów kosmetycznych. Wśród Naszych klientów są zarówno duże sieci, jak i małe sklepy kosmetyczne, studia i salony kosmetyczne.

Wystarczy, że zostawisz zapytanie na naszej stronie, a będziesz miał dostęp do oryginalnych kosmetyków hurtowni kosmetycznej z dostawą do każdego miasta w Polsce. Minimalna kwota zamówienia to 1000 zł, a my w żaden sposób nie ograniczamy Twojego wyboru – w ramach jednego zamówienia możesz kupić kosmetyki z różnych kategorii, różnych marek i w dowolnej ilości.

Dlaczego warto kupować kosmetyki hurtowo w Krakowie ze sklepu internetowego Lotana

  • W naszym asortymencie znajdziesz kosmetyki koreańskich marek, które zdobyły już miłość i zaufanie konsumentów i są przykładem doskonałego stosunku jakości do ceny. Możesz kupić produkty z kategorii pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, a także kosmetyki dekoracyjne.
  • Lotana jest dystrybutorem kosmetyków nie tylko z Korei Południowej, w naszym portfolio znajdziesz również profesjonalne kosmeceutyki, na przykład kanadyjskiej marki RejudiCare.
  • Wszystkie procesy interakcji z klientem i logistyki w firmie są jasno dopracowane i usprawnione. Zamówienie jest kompletowane i przygotowywane do wysyłki w dniu jego złożenia, a w ciągu 2-3 dni trafia do klienta w Krakowie lub innym polskim mieście.

Dla każdego, kto potrzebuje zaufanej hurtowni kosmetyków, współpraca z Lotaną będzie korzystnym i wygodnym rozwiązaniem.