Lotana to ukraiński dystrybutor kosmetyczny, który od ponad 8 lat umożliwia profesjonalistom z branży współpracę z najlepszymi światowymi markami kosmetycznymi. Przez lata udało nam się stać jednym z największych dostawców kosmetyków, polegając na ponad 1000 firm. Teraz Lotana to także hurtownia kosmetyczna w Katowicach!

Gdzie kupić kosmetyki koreańskie w ilościach hurtowych w Katowicach

Lotana z przyjemnością zostanie Twoim dystrybutorem kosmetyków koreańskich. Współpracujemy z hurtowniami internetowymi kosmetyków, sklepami detalicznymi i kosmetycznymi, klinikami urody, salonami kosmetycznymi oraz prywatnymi kosmetyczkami. Oferujemy kosmetyki w cenie hurtowej. Do naszej oferty wybieramy najlepsze marki: renomowane, innowacyjne, o nienagannej reputacji i silnym zapleczu naukowym. Reprezentujemy takie marki jak: Daeng Gi Meo Ri, Dr.Jart+, Gaston, Lador, Laneige, Masil, Medi-Peel, Missha. Wszystkie produkty są oryginalne i posiadają międzynarodowe certyfikaty. Jednocześnie nasz asortyment jest stale uzupełniany o nowe produkty wysokiej jakości, dlatego zostając naszym partnerem zawsze masz możliwość współpracy z najlepszymi przedstawicielami koreańskich marek kosmetycznych.

Atrakcyjne warunki dla małego i dużego hurtu

Lotana to dostawca profesjonalnych kosmetyków, który daje możliwość zamówienia kosmetyków zarówno w małych jak i dużych ilościach na korzystnych warunkach. Kosmetyki hurtowo daje możliwość wyboru pożądanej ilości produktów w atrakcyjnej cenie. Jesteśmy również otwarci na współpracę. Lotana zapewnia naszym partnerom pełną informację i szkolenia dotyczące markowych produktów.

Dlaczego warto kupować hurtowo kosmetyki w Katowicach w sklepie internetowym Lotana

Lotana jest dystrybutorem profesjonalnych kosmetyków, dlatego na naszej stronie możesz znaleźć i kupić wysokiej jakości kosmetyki w cenach hurtowych. Ponadto działamy szybko i staramy się, abyś jak najszybciej otrzymał upragnione kosmetyki: wszystkie towary mamy na stanie, więc wysyłka do Katowic odbywa się w dniu złożenia zamówienia i będziesz ją miał w ciągu 1-2 dni. Oferujemy również korzystne warunki współpracy w Katowicach, hurtownia kosmetyków prezentowana na korzystnych i komfortowych warunkach dla naszych klientów i partnerów. Nasza firma aktywnie się rozwija i uczy nowych rzeczy, stale staramy się być w trendach branży kosmeceutyków, dzięki czemu nie przestajemy się rozwijać. U nas masz okazję nie tylko kupić najlepsze kosmetyki, ale także wziąć udział w różnych webinariach z ekspertami i dowiedzieć się o markach, produktach, schematach pielęgnacji, wynikach stosowania i istotnych danych dotyczących receptur i formuł dla maksymalnego sukcesu sprzedaży. Czekamy na Twoje zamówienie i gwarantujemy najwyższy poziom usług!