Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swój mały biznes w branży kosmetycznej, czy już rozwijasz się na rynku, potrzebujesz usług niezawodnego dystrybutora hurtowego. Lotana – hurtownia kosmetyczna Wrocław, która dostarcza wyłącznie 100% oryginalne, starannie dopasowane produkty kosmetyczne do pielęgnacji skóry z gwarancją jakości i skuteczności dla firm z branży kosmetycznej.

Lotana jest wiodącym hurtownikiem produktów kosmeceutycznych na Ukrainie i rozszerza swoją działalność w Polsce. Przez lata staliśmy się jednym z największych dostawców kosmetyków, któremu zaufało 1000 firm.

Misją naszej firmy jest umożliwienie ekspertom branży beauty współpracy z najlepszymi na świecie markami kosmeceutycznymi, które posiadają bazę naukową opartą na badaniach naukowych.

Gdzie kupić koreańskie kosmetyki hurtowo we Wrocławiu

Wrocław hurtownia kosmetyczna bez pośredników jest możliwa przy współpracy z nami. Jeśli chcesz pozbyć się ryzyka otrzymania produktów niskiej jakości lub nieoryginalnych, skorzystaj z usług dystrybutora kosmetyków profesjonalnych Lotana. Dzięki odpowiedzialnej pracy, doborowi dobrych produktów i efektywnej komunikacji mamy wielu zadowolonych stałych klientów zarówno na Ukrainie, i w Polsce. Lotana gwarantuje wysokiej jakości oryginalne produkty oraz bezpieczną i szybką dostawę do polskich miast.

Nasze magazyny znajdują się w Polsce. Oryginalne koreańskie kosmetyki w ilościach hurtowych stamtąd trafiają do hurtowni kosmetycznej we Wrocławiu. Do Wrocławia wysyłamy nasze produkty codziennie, więc gwarantujemy, że nie będzie żadnych opóźnień z naszej strony.

Korzystne warunki dla małego i dużego hurtu

Koreańskie i kanadyjskie marki zajmują wysokie miejsce w światowym przemyśle kosmetycznym ze względu na swoją jakość. Cieszą się one dużą popularnością wśród kupujących. Wiemy, jak ważne jest znalezienie rzetelnego i zaufanego dystybutora, który pozwoli rozwinąć Twój biznes. Lotana to dystrybutor kosmetyczny dostarczający koreańskie kosmetyki od 2014 roku. W tym czasie nawiązaliśmy współpracę z wieloma przedstawicielami branży kosmetycznej, gabinetami kosmetycznymi, specjalistami od urody itp. Mamy doświadczenie we współpracy z dużymi i małymi przedsiębiorstwami z branży kosmetycznej. Jednak każde partnerstwo jest dla nas ważne, ponieważ dążymy do nawiązania długotrwałej współpracy na obustronnie korzystnych warunkach. Dobra komunikacja i odpowiedzialna praca świadczą o naszym zaangażowaniu w sprawy każdego klienta.

Dlaczego warto kupować kosmetyki hurtowo we Wrocławiu w sklepie internetowym Lotana

  • Pomagamy klientom rozwijać małe i duże biznesy w branży kosmetycznej przy minimalnym zamówieniu tylko 1000 zł.
  • Zapewniamy ceny hurtowe kosmetyków.
  • Współpracujemy i dostarczamy tylko sprawdzone marki kosmetyków.
  • Naszym partnerom oferujemy hurtowe rabaty i oferty specjalne.
  • Nasi pracownicy działu sprzedaży są zawsze gotowi doradzić klientom w sprawie dostarczanych przez nas produktów.
  • Oferujemy wygodne sposoby płacenia za zamówienia.
  • Koreański dostawca kosmetyków Lotana wykonuje zamówienia pocztą do Wrocławia i innych miast Polski.