Od ponad 8 lat Lotana daje profesjonalistom z branży możliwość współpracy z najlepszymi światowymi markami kosmetycznymi. Jesteśmy ukraińskim dystrybutorem kosmetycznym i jednym z największych dostawców kosmetyków, z którego usług korzysta ponad 1000 firm. Lotana jest teraz również hurtownią kosmetyczną w Gdańsku!

Gdzie kupić koreańskie kosmetyki hurtowo w Gdańsku

Jeśli szukasz hurtowni kosmetyków koreańskich w Gdańsku, Lotana jest gotowa Ci pomóc!

Współpracujemy ze sklepami kosmetycznymi, klinikami urody, salonami kosmetycznymi i prywatnymi kosmetologami. Dzięki temu w naszym asortymencie znajdują się najwyższej jakości kosmetyki dostępne w cenie hurtowej.

Wybieramy najlepsze marki: autorytatywne, innowacyjne, o nieskazitelnej reputacji i silnych podstawach naukowych. Oferujemy oryginalne produkty, których jakość potwierdzają międzynarodowe certyfikaty, takich marek jak: Daeng Gi Meo Ri, Dr.Jart+, Gaston, Lador, Laneige, Masil, Medi-Peel, Missha.

Stając się naszymi partnerami, zawsze otrzymujesz możliwość współpracy z najlepszymi przedstawicielami koreańskich marek kosmetycznych i dostęp do wysokiej jakości nowych produktów.

Korzystne warunki dla małych i dużych zakupów hurtowych

Od 8 lat upewniamy się, że zamówienia hurtowe to najlepszy wybór dla każdego biznesu! Lotana to dystrybutor kosmetyków koreańskich, który daje możliwość zamawiania produktów zarówno w małym, jak i dużym hurcie na korzystnych warunkach. Dzięki temu można wybrać pożądaną ilość towaru w przyjemnych cenach hurtowych kosmetyków.

Jesteśmy również otwarci na współpracę i zapewniamy naszym partnerom pełne wsparcie informacyjne!

Dlaczego warto kupować kosmetyki hurtowo w Gdańsku w sklepie internetowym Lotana?

Lotana jest dostawcą profesjonalnych kosmetyków, dlatego na naszej stronie internetowej można znaleźć i kupić wysokiej jakości kosmetyki w cenach hurtowych.

Staramy się zapewnić naszym klientom maksymalny komfort i dostarczyć pożądane kosmetyki w jak najkrótszym czasie: wszystkie towary są w magazynie, więc wysyłka w Gdańsku odbywa się w dniu złożenia zamówienia i będzie u Ciebie w ciągu 1-2 dni.

Co więcej, naszym klientom w Gdańsku oferujemy korzystne warunki współpracy. Lotana nieustannie stara się być na bieżąco z trendami w branży kosmetycznej, dlatego nigdy nie przestajemy się rozwijać. Zapraszamy do współpracy, ponieważ u nas nie tylko kupisz najlepsze kosmetyki hurtowo (kosmetyczne), ale także weźmiesz udział w różnych webinariach prowadzonych przez ekspertów i dowiesz się o markach, produktach, schematach pielęgnacji, efektach stosowania, istotnych danych na temat receptur i formuł dla maksymalnego sukcesu sprzedażowego.

Lotana już czeka na Twoje zamówienie i gwarantuje najwyższy poziom obsługi! Zapraszamy do naszej hurtowni kosmetyków online, aby jak najszybciej wybrać koreańskie kosmetyki dla swojego biznesu.