Od 2014 roku ukraiński dystrybutor kosmetyków Lotana jest wiodącym dostawcą kosmetyków dla profesjonalistów z branży. Polega na nas już ponad 1000 firm i nie zamierzamy na tym poprzestać. Teraz z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy również hurtownią kosmetyków w Łodzi!

Gdzie kupić kosmetyki koreańskie w hurtowych ilościach w Łodzi

Lotana jest dystrybutorem kosmetyków koreańskich i jest gotowa pomóc Ci w znalezieniu kosmetyków koreańskich, których potrzebujesz!

Współpracujemy z hurtowniami internetowymi kosmetycznymi, sklepami detalicznymi i kosmetycznymi, klinikami kosmetycznymi, salonami kosmetycznymi oraz prywatnymi kosmetologami. W naszym asortymencie znajdują się najlepsze oryginalne produkty wiodących marek, których jakość potwierdzają międzynarodowe certyfikaty: Daeng Gi Meo Ri, Dr.Jart+, Gaston, Lador, Laneige, Masil, Medi-Peel, Missha. Co więcej, staramy się zawsze uzupełniać nasz asortyment o wysokiej jakości nowości, dzięki czemu mają Państwo możliwość pracy z różnymi i ciekawymi produktami. Prowadzimy również sprzedaż kosmetyków w cenach hurtowych.

Korzystne warunki dla małego i dużego hurtu

Lotana to hurtownia kosmetyków, która dostarcza koreańskie kosmetyki od producenta, a obserwując rozwój biznesu naszych partnerów, wielokrotnie przekonaliśmy się, że hurtowy zakup kosmetyków jest najlepszym rozwiązaniem na korzystne transakcje.

Hurtownia kosmetyczna daje możliwość wyboru pożądanej ilości towaru w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy również otwarci na współpracę i zapewniamy naszym partnerom pełne wsparcie informacyjne, a także szkolenia z zakresu markowych produktów. Lotana daje możliwość zamówienia kosmetyków zarówno w małych jak i dużych ilościach na korzystnych warunkach.

Dlaczego warto kupować kosmetyki hurtowo w Łodzi w sklepie internetowym Lotana

Lotana jest dostawcą profesjonalnych kosmetyków, dlatego na naszej stronie internetowej możesz znaleźć i kupić wysokiej jakości kosmetyki w hurtowni kosmetycznej w Łodzi.

Staramy się, abyś jak najszybciej otrzymał pożądane kosmetyki: wszystkie towary znajdują się w magazynie, więc wysyłka do Łodzi następuje w dniu złożenia zamówienia i otrzymasz je w ciągu 1-2 dni.

Nasza firma aktywnie się rozwija i uczy się nowych rzeczy, ciągle staramy się być w branży kosmetycznej, dlatego nie przestajemy się rozwijać. Rozumiemy, jak ważne jest, aby tworzyć odpowiedni i szeroki asortyment, dlatego w naszym sklepie internetowym znajdziesz ponad 1000 pozycji produktów znanych światowych marek. Wśród nich znajduje się wybór produktów do pielęgnacji twarzy, włosów i ciała.

Naszym pracownikom i partnerom dajemy możliwość nie tylko zakupu najlepszych kosmetyków, ale także uczestniczenia w różnych webinariach z ekspertami i poznawania marek, produktów, schematów pielęgnacji, wyników stosowania oraz istotnych informacji na temat receptur i przepisów na maksymalny sukces sprzedażowy. Lotana jest gotowa zagwarantować Państwu najwyższy poziom usług i oczekuje na Państwa zamówienie!