W 2014 roku ukraińska firma Lotana zaczęła dostarczać kosmetyki profesjonalistom z ukraińskiej branży kosmetycznej. Wkrótce staliśmy się wiodącym dystrybutorem kosmetyków na rynku. Wybrało nas już ponad 1000 firm i nie zamierzamy na tym poprzestać. Lotana ma przyjemność ogłosić, że jesteśmy teraz hurtownią kosmetyczną w Bydgoszczy!

Gdzie kupić koreańskie kosmetyki hurtowo w Bydgoszczy?

Lotana to dystrybutor kosmetyków koreańskich, który współpracuje z hurtowniami internetowymi, sklepami kosmetycznymi, klinikami kosmetologii, salonami kosmetycznymi i prywatnymi kosmetyczkami. Jesteśmy gotowi pomóc Ci znaleźć koreańskie kosmetyki, których potrzebujesz!

Nasz asortyment obejmuje najlepsze oryginalne produkty wiodących marek: Daeng Gi Meo Ri, Dr.Jart +, Gaston, Lador, Laneige, Masil, Medi-Peel, Missha. Jakość naszych produktów potwierdzają międzynarodowe certyfikaty.

Lotana zawsze dąży do uzupełnienia naszego asortymentu o wysokiej jakości nowości, dzięki czemu masz możliwość pracy z różnorodnymi produktami. Prowadzimy również sprzedaż hurtową kosmetyków w Bydgoszczy.

Korzystne warunki dla małych i dużych hurtowni

Lotana działa na rynku od ponad 8 lat i wielokrotnie przekonała się, że kupując kosmetyki hurtowo – nasi klienci otrzymują najkorzystniejsze warunki dla swojego biznesu. Taki zakup daje możliwość wyboru pożądanej ilości towaru w bardzo korzystnych cenach.

Jesteśmy otwarci na współpracę i zapewniamy naszym partnerom pełne wsparcie informacyjne oraz szkolenia z zakresu koreańskich kosmetyków dla biznesu. Lotana daje możliwość zamawiania kosmetyków zarówno w małych, jak i dużych ilościach na korzystnych warunkach.

Dlaczego warto kupować hurtowo kosmetyki w Bydgoszczy w sklepie internetowym Lotana?

Hurtownia kosmetyków Bydgoszcz stanie się bardziej przystępna cenowo dzięki dystrybutorowi kosmetyków koreańskich Lotana. Nasz sklep internetowy oferuje hurtowe ceny kosmetyków.

Co więcej, dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał upragnione kosmetyki jak najszybciej! Towary są już na stanie, więc wysyłamy je do Bydgoszczy jeszcze tego samego dnia od złożenia zamówienia i będą u Ciebie w ciągu 1-2 dni.

Nieustannie staramy się być w czołówce branży kosmeceutyków, nigdy nie przestajemy się rozwijać i stale ewoluujemy. Naszym priorytetem jest tworzenie aktualnej i szerokiej gamy produktów; dlatego mamy ponad 1000 produktów znanych na całym świecie marek. Obejmują one duży wybór kosmetyków do twarzy, włosów i ciała.

Dzięki Lotana możesz nie tylko kupić najlepsze kosmetyki, ale także: wziąć udział w różnych webinariach z ekspertami i dowiedzieć się o markach, produktach, schematach pielęgnacji, wynikach aplikacji, istotnych danych, przepisach i formułach dla maksymalnego sukcesu sprzedaży. Dostawca profesjonalnych kosmetyków Lotana gwarantuje najwyższy poziom usług i czeka na Twoje zamówienie!