Lotana to jeden z największych dystrybutorów kosmetyczny na Ukrainie, który od 2014 roku daje profesjonalistom z branży możliwość współpracy z najlepszymi markami kosmetycznymi. Ponad 1000 międzynarodowych firm polega na nas, a teraz Lotana to także hurtownia kosmetyczna w Kielcach!

Gdzie kupić kosmetyki koreańskie w ilościach hurtowych w Kielcach

Lotana jest gotowa zostać Twoim dystrybutorem kosmetyków koreańskich.

Współpracujemy z hurtowniami internetowymi kosmetycznymi, sklepami detalicznymi i kosmetycznymi, klinikami kosmetycznymi, gabinetami kosmetycznymi oraz prywatnymi kosmetologami i reprezentujemy najlepsze marki w branży: Daeng Gi Meo Ri, Dr.Jart +, Gaston, Lador, Laneige, Masil, Medi-Peel, Missha. Wszystkie produkty są oryginalne i posiadają międzynarodowe certyfikaty. Jednocześnie nasz asortyment jest stale aktualizowany o nowe produkty wysokiej jakości, więc zostając naszym partnerem, zawsze będziesz miał możliwość współpracy z najlepszymi przedstawicielami koreańskich marek kosmetycznych. Ponadto znajdziesz u nas kosmetyki w cenach hurtowych.

Korzystne warunki dla małego i dużego hurtu

Lotana to profesjonalny dostawca kosmetyków profesjonalnych, który od 2014 roku dostarcza koreańskie kosmetyki od producenta, a obserwując rozwój biznesu naszych partnerów, wielokrotnie upewnialiśmy się, że hurtowy zakup kosmetyków to najlepsze rozwiązanie dla korzystnych transakcji.

Hurtownia kosmetyczna daje możliwość wyboru pożądanej ilości towaru w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy również otwarci na współpracę i zapewniamy naszym partnerom pełne wsparcie informacyjne, a także szkolenia z zakresu markowych produktów. Lotana to hurtownia kosmetyczna, dlatego daje możliwość zamówienia kosmetyków zarówno w małych, jak i dużych ilościach na korzystnych warunkach.

Dlaczego warto kupować kosmetyki w hurcie w Kielcach ze sklepu internetowego Lotana

Lotana jest dystrybutorem profesjonalnych kosmetyków, dlatego na naszej stronie można znaleźć i kupić wysokiej jakości kosmetyki w cenach hurtowych w Kielcach hurtownia kosmetyczna. Stworzyliśmy najkorzystniejsze warunki dla naszych partnerów i oferujemy nie tylko ceny hurtowe, ale również program partnerski. Dlatego wybierając nas jako swojego dystrybutora możesz uzyskać jeszcze więcej korzyści z hurtowego zakupu kosmetyków.

Chcemy, abyś jak najszybciej otrzymał upragnione kosmetyki: wszystkie towary są w magazynie i wysyłane do Kielc w dniu złożenia zamówienia, a otrzymasz je w ciągu 1-2 dni.

Nasza firma aktywnie się rozwija i uczy nowych rzeczy, stale staramy się być w trendach, dzięki czemu nigdy nie przestajemy się rozwijać. Nasi pracownicy i partnerzy mają możliwość nie tylko zakupu najlepszych kosmetyków, ale także uczestniczenia w różnych webinariach z ekspertami i poznawania marek, produktów, schematów pielęgnacyjnych, wyników stosowania oraz istotnych danych dotyczących receptur i formuł dla maksymalnego sukcesu sprzedażowego. Czekamy na Twoje zamówienie i gwarantujemy najwyższy poziom usług!